Skip to content

Witaj na stronie firmy
MAGMA

MAGMA Agnieszka Mucha jest firmą powstałą w 2001 roku. Nasz profesjonalizm docenia kilkuset stałych odbiorców hurtowych, instytucjonalnych i indywidualnych.
Specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży olejów opałowych lekkich, oleju napędowego, gazu LPG oraz surowców chemicznych.
W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z myciem samochodów. Posiadamy profesjonalną myjnię tir, cystern, autobusów, innych pojazdów wielkogabarytowych oraz najnowocześniejszą myjnię samochodów osobowych SoftCare 2 Pro. Wyposażona jest w miękkie szczotki nowej generacji Soft Tecs ze spienionego polietylenu. Efekty tego typu szczotek docenią przede wszystkim właściciele nowych pojazdów. Charakteryzują się one delikatnością oddziaływania na lakier i doskonałymi efektami mycia. Wykonujemy również usługi czyszczenia wnętrz samochodów, odświeżania zewnętrznych powierzchni lakierniczych oraz klejenia szyb samochodowych.
W naszym warsztacie wykonasz pełną diagnostykę swojego samochodu oraz zlecisz naprawę, zadbasz o klimatyzację i opony.
W trosce o środowisko i zdrowie mieszkańców, jako jedyna stacja w najbliższej okolicy posiadamy zbiornik AdBlue, specjalnego dodatku, który drastycznie zmniejsza szkodliwość spalin z silników diesla.
Ciągle poszerzamy ofertę naszej firmy, obecnie na naszej stacji znajduje się sklep z artykułami motoryzacyjnymi, spożywczymi oraz alkoholami czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu.