Skip to content

DEZYNFEKCJA

90790611_218008106221993_4114683058748129280_n

W związku z szerzącą się w kraju i na świecie epidemią, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz coraz większą liczbą zachorowań, proponujemy Państwu profesjonalne usługi dezynfekcji pomieszczeń i sprzętów.

Nasze wieloletnie doświadczenie jakie zdobyli nasi pracownicy podczas codziennych usług mycia oraz dezynfekcji autocystern i samochodów ciężarowych, pozwoliło wyjść naprzeciw aktualnym potrzebom.

W skład usług wchodzi zamgławianie, ozonowanie oraz dezynfekcja 70% roztworem etanolu.
Do procesu zamgławiania używamy profesjonalnego sprzętu, wody demineralizowanej oraz specjalistycznych środków chemicznych, które działają dezynfekująco. Zamgławianie polega na rozpylaniu bardzo drobnych kropli, które tworzą mgłę głęboko wnikającą w powierzchnie, zakamarki i przedmioty, które znajdują się w pomieszczeniach.

Oferta jest kierowana w szczególności do osób zarządzających placówkami użyteczności publicznej takich jak : przedszkola, żłobki , szkoły, urzędy, szpitale, kościoły i inne.
Usługi te są coraz częściej powszechne i skuteczne w walce z wirusami, bakteriami i grzybami.
Metody te są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt !

W obliczu zagrożenia nasze usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem, więc czas realizacji może się znacznie wydłużyć.

 

Zapraszamy do współpracy !

☎️ +48 696-417-465
📥 dezynfekcja@magma.trzebinia.com
⏰ Realizacja 24h/tydzień